zobacz

Co klienci o nas mówią

Od 10 lat prowadzę Niepubliczne Przedszkole 'Akademia Skrzata' w Brzegu. Zawsze z wielką starannością staram się wybierać osoby, które chcą wejść do naszego 'małego miejsca na Ziemi' 🙂. Kiedy Ela zaprezentowała swoje pierwsze zajęcia, nikt nie chciał kończyć ani wychodzić z sali. Ani dzieci. Ani my 🙂 I tak już zostało. Mija rok naszej współpracy, a nam ciągle mało! Profesjonalizm, serdeczność i wszechobecna miłość do wykonywanej pracy Eli ciągle nas zachwyca! A pytania przy wieczornej kąpieli: 'Mamo? A wiesz, że mamy kwas w żołądku?' są po prostu bezcenne...Serdecznie polecam współpracę z Labiq!
Ula Kołodziejczyk, dyrektor edukacyjny Niepublicznego Przedszkola Akademia Skrzata w Brzegu
Pani Elżbieta od wielu lat, w ramach wolontariatu, prowadzi warsztaty przyrodnicze dla klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej w ramach dorocznych obchodów Dnia Ziemi przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 im. Królowej Jadwigi w Opolu. Przybliża w ten sposób młodym odkrywcom trudny temat, jakim jest budowa komórki czy budowa człowieka. Profesjonalne podejście do tematu, połączone z zabawnym luzem w prowadzeniu zająć, stanowi niebywałą atrakcję dla uczniów. Wyjątkowe materiały, składające się z filcowych elementów komórki, motywują do empirycznego poznawania świata oraz aktywnej interakcji. Można śmiało powiedzieć, że Pani Elżbieta w pełnym wymiarze stosuję zasadę 3×P bawiąc uczy w sposób Profesjonalny, Praktyczny i Przyciągający młode umysły. Polecam.
- Agnieszka Tańczuk, nauczycielka, koordynatorka Uroczystych Obchodów Dnia Ziemi przy PSP 15 w Opolu.
Zajęcia prowadzone przez Panią Elżbietę są bardzo ciekawe. Dzieci podczas zajęć przyswajają nowo nabytą wiedzę m.in. przez zabawę w sposób przyjemny i przyjazny dla dziecka. Pani Ela jest osobą bardzo kompetentną, ciągle poszukującą nowych pomysłów pomocnych podczas przekazywania wiedzy swoim małym odbiorcom. Jest bardzo życzliwa i ciepła w stosunku do dzieci. Bardzo polecam zajęcia Pani Eli, które pokazują świat biologii w sposób bardzo kreatywny i innowacyjny
- Roksana Urbanik, nauczycielka przedszkolna
Warsztaty LabIQu to wspaniała przygoda z nauką. Dzieci są zabierane w fascynujący świat biologii poprzez wciągającą narrację Pani Eli, która w sugestywny, zabawny a jednocześnie nietrywialny sposób przedstawia skomplikowane procesy czy teorie. Towarzyszy temu zawsze las rąk i wielki entuzjazm ze strony dzieci, każdy jest dopuszczony do głosu, bo to interaktywność jest istotą tych zajęć. Dzieci poprzez doświadczanie i zaangażowany udział, który animuje prowadząca, zapamiętują dużo więcej niż ze zwykłego wykładu. Pozytywna informacja zwrotna od zachwyconych rodziców, którzy w domu wysłuchują wykładów z biologii to najlepsza rekomendacja.
- Agnieszka Śniegórska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wspaniale, że przedszkole wprowadza takie zajęcia do programu. Córeczka jest zafascynowana i zażyczyła sobie mikroskop pod choinkę w tym roku. Była wyjątkowo poruszona kiedy mogła obserwować własne komórki oraz bakterie z jamy ustnej. Wartość dodana: po tych zajęciach gorliwiej dba o higienę zębów! 😉 Polecam zajęcia LabIQu, dzieci je uwielbiają!
- Mama Julki
Chcemy takie warsztaty codziennie!
- Uczniowie klasy 3 z PSP1 z Niemodlina